Hakkımızda

www.sheshoes.com.tr üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. 12 taksit imkanı, ücretsiz kargo ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan She Shoes, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek kadınların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.Güvenli Alışveriş

www.sheshoes.com.tr veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.sheshoes.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.


Kalite ve Orjinallik Garantisi  

Satılan her ürün www.sheshoes.com.tr’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi; ürünlerin seçim aşamasında She Shoes'un özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.


Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

www.sheshoes.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde tüm banka kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.


En İyi Müşteri Deneyimi  

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan She Shoes müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Whatsapp, İnstagram ve Facebook kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. www.sheshoes.com.tr’den almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. (Ürünün kullanılmaması ve faturası gerekmektedir.)